Öncelikle bu sayfayı okumayı seçtiğin için çok mutluyuz. Ortak değerlere inanan insanların bir araya gelmesi bizce çok kıymetli. Kurulduğu ilk günden bu yana doğal, etik ürünler sunan markaları ve özellikle kadın girişimcileri destekleyen bizler; din, dil, ırk, renk, cinsiyet fark etmeksizin ayrımcılığa, eşitsizliğe, şiddete, doğa katliamına, hayvan zulmüne karşıyız. İnandığımız bu etik değerlerden asla vazgeçmeyeceğiz. İyilik ve karşılıksız sevgi elbet bir gün kazanacak. Bu uğurda tüm çabamız okyanusta bir damla bile olabilse, ne mutlu bize.

Kullandığın kozmetikler hayvanlar üzerinde test ediliyor | MorSabuun

Hayvanların Korunmasına Yardımcı Olabilirsin

Her gün kullandığımız kişisel bakım, makyaj ve kozmetik ürünlerinin geliştirilme aşamasında hayvanlar üzerinde test edildiğini biliyor musun? Daha da korkunç olanı bu test sürecinde hayvanlara zulmedilmesi değil mi?

Doğal, etik ürünler sunan markalara ve özellikle kadın girişimcilere destek olan MorSabuun’da yer alan hiçbir ürünün geliştirme sürecinde hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Etik seçimler yaparak, can dostlarımızın ve doğanın gerçek sahibi olan hayvanların korunmasına yardımcı olabilirsin.

Kullandığın kozmetikler zararlı kimyasal madde içeriyor | MorSabuun

Sağlıklı Ürünlerin Yaygınlaşmasına Yardımcı Olabilirsin

Her gün kullandığımız kişisel bakım, makyaj ve kozmetik ürünlerinin içerisinde zararlı kimyasal maddeler olduğunu biliyor musun? Daha da korkunç olanı bu kimyasal maddelerin kanser gibi birçok hastalığın riskini artırması değil mi?

Doğal, etik ürünler sunan markalara ve özellikle kadın girişimcilere destek olan MorSabuun’da yer alan hiçbir üründe zararlı kimyasal madde bulunmuyor ve hatta tüm ürünlerde sürdürülebilir tarım ile etik olarak elde edilmiş içerikler kullanılıyor.

Bilinçli seçimler yaparak, organik, sürdürülebilir tarımın ve sağlıklı ürünler üreten markaların yaygınlaşmasına yardımcı olabilirsin.

Kullandığın kozmetikler doğaya zarar veriyor | MorSabuun

Doğanın Korunmasına Yardımcı Olabilirsin

Her gün kullandığımız kişisel bakım, makyaj ve kozmetik ürünlerinin içerdiği kimyasal maddeler ve plastik atıkları ile doğaya zarar verdiğini biliyor musun? Daha da korkunç olanı bu hızla giderse 2050 yılına gelindiğinde denizlerimizde balıktan çok mikroplastik atık olacağının öngörülmesi değil mi?

Doğal, etik ürünler sunan markalara ve özellikle kadın girişimcilere destek olan MorSabuun’da yeniden doldurulabilir, ekonomik boy ürünler de yer alıyor ve ürünlerin paketlenmesi mümkün olabildiğince geri dönüşümlü kağıt ile yapılıyor.

Çevre duyarlı seçimler yaparak doğanın korunmasına yardımcı olabilirsin.